Korepetycje

Czeka Cię matura a wymarzony kierunek wymaga bardzo wysokiego wyniku? 

Znam to z własnego doświadczenia (studiuję na kierunku lekarskim) i nie tylko :). Od 4 lat pomagam w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego. Pomogę Ci zaplanować naukę, wyjaśnię trudne kwestie, zwrócę uwagę jak odpowiadać, żeby było to zgodne z kluczem.

Jak wyglądają lekcje?

Skupimy się na rozwiązywaniu zadań podobnych do maturalnych, które wyślę Ci wcześniej (że wskazówkami do nauki oraz przydatnymi materiałami), omówimy to co sprawiło Ci trudność i to na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Doradzę też jak się uczyć skuteczniej i planować naukę, tak aby to było maksymalnie efektywne. W końcu jest trochę innych ważnych lub ciekawych rzeczy które chciałoby się móc robić :).

Gdzie to się odbywa? 

Jeśli jesteś z Krakowa, to u mnie – na Limanowskiego (Stare Podgórze).

Jeśli jesteś z innego miejsca albo nie chcesz tracić czasu na dojazdy – zapraszam na lekcje online. Sprawdza się to tak samo dobrze jak spotkania na żywo, nie wymaga dojazdów i prościej umówić się na dogodny termin. Nie jesteś przekonany? Napisz, mam dla Ciebie świetną propozycję!

Opinie o lekcjach

Chcesz się dowiedzieć czego o tych lekcjach z „drugiego” punktu widzenia? Na portalu e-korepetycje możesz przeczytać opinie moich uczniów 🙂

https://www.e-korepetycje.net/somebody

Ile trwają zajęcia i jakie są ich koszty?
Lekcja traw 90 minut, mniej to za mało, żeby wszystko na spokojnie omówić, więcej tylko dla wyjątkowo zdeterminowanych 🙂

Koszt to 80-100zł za 60 minut.

Masz inne pytania? 

Śmiało pisz albo zadzwoń :). Odpowiem na wszystkie pytania, wyślę przykładowe zadania.

Kontakt do mnie to mail: anka.gula@gmail.com

Lub telefon: 606 471 082

Pozdrawiam,

Ania